Právě dnes oficiálně oznámil Xiaomi Mall, že verze Xiaomi Mijia projektoru – Xiaomi Mijia Projector Youth Edition jde do prodeje s cenou 2499 juanů (cca 368 dolarů). Tento projektor podporuje rozlišení 1920 × 1080 a je také kompatibilní s rozlišením 4K.

Xiaomi Mijia Projector Youth Edition je poměrně kompaktní produkt, kterým lze snadno manipulovat, jelikož jeho výška je pouhých 15 cm. Umí promítat obraz až do velikosti 120-palců s rozlišením 1080P+. Jako zdroj světla je zde LED a může svítit až 500 ANSI lumenů. Taktéž podporuje HDR10 pro ostrý a kontrastní obraz. Na straně operačního systému najdeme MIUI TV a umí se připojit ke smartphonu jako externí bluetooth reproduktor. Interní zvuková karta pak umí Dolby a DTS.

Xiaomi Mijia Projector Youth Edition

Projektor Mijia je navíc vybaven Wi-Fi ac, 3,5mm jackem pro sluchátka, jedním USB 3.0 portem a jedním HDMI na zadní straně. Kromě toho bylo zdůrazněno, že Xiaomi Mijia Projector Youth Edition využívá difuzního odrazu. Na rozdíl od přímého osvětlení tradičních LCD televizí se v tomto případě promítané světlo odráží do lidského oka, což snižuje jejich únavu.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.