Paměťové karty budou vždy v dohledné budoucnosti patřit k těm nejprodávanějším doplňkům mobilních zařízení, protože místa není nikdy dost a nezávisle na tom jak velký máte disk, tak časem prostě nebude stačit. Toto staré dobré pravidlo platí i v dnešních časech obřích kapacit a tak se hodí mít nějakou tu paměťovou kartu vždy při ruce. A dnešní akce e-shopu Cafago na kartu Netac 128 GB Pro je ideální možností si takovou pořídit.

Netac 128 GB Pro je další vývojovou verzí verzí velmi oblíbené řady paměťových karet od Netacu a tentokráte může nabídnout hodnoty jsou jsou rychlosti čtení až 98MB/s a zápisu 40MB/s. To by mělo naprosto dostačovat k ukládání záznamu FullHD, takže se tato karta hodí k univerzálnímu použití. Samozřejmostí je pak její odolnost vůči vodě, teplotám a různým typům záření.

Netac 128 GB Pro

Aktuálně máme k této kartě slevový kupón v podobě CC0212, který vám cenu poníží na 20,99 euro a platí až do 28. února/februára. Takže pokud hledáte něco podobného, možná se na tuto kartu podívejte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.