Čínský výrobce smartphonů Xiaomi nedávno uvedl svou novou battle royale hru s názvem Survival Game. Multiplayerová záležitost je jasně inspirována slavnými tituly PUBG a Fortnite, nicméně Xiaomi tvrdí, že se od nich má čím odlišit.

Nová hra byla vyvinuta interně v Xiaomi a tam také věří, že se jim podaří zaujmout početné indické hráče. Hráči Fortnite nebo PUBG znají koncept battle royale her, ale pokud se s tím někdo ještě nesetkal, tak vězte, že se snažíte přežít (a zabíjet protihráče) na stále se zmenšujícím prostoru.

Survival Game je postavena na sci-fi žánru, takže se dočkáme kosmické lodi, která slouží jako lobby, a ze které pak následně vyskakujete za pomoci padáku. Ve hře jsou k dispozici i vozidla a hráči si mohou vytvářet své vlastní charaktery. Kromě toho je herní prostředí velmi velmi podobné prostředí PUBG.

Survival Game

Co se týče grafiky, tak zde žádné vizuální orgie nečekejte, ačkoli Xiaomi zmiňuje, že hra byla optimalizována tak, aby poskytovala nejlepší kvalitu pro co nejširší spektrum hráčů.

Hra byla v posledním roce v beta režimu, ale nyní byla vydána finální verze. Kdo by si chtěl hru zahrát, ať zabrousí Mi App Storu a pro všechny ostatní Androiďáky je odkaz na betu zde. Velikost souboru je 185 MB, takže se nelekněte informace na stránce (chybné), že má hra 1GB.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.