V průběhu dnešního dne dostalo nové zařízení od Meizu označené jako M923Q Bluetooth certifikaci. Když se podíváme na výpis jako je pásmo sítě, frekvenční rozsah, přenosový výkon a obsazené šířky pásma by Meizu M923Q mělo být smartphonem. A zrovna před pár dny zakladatel Meizu Technology Huang Zhang odhalil, že společnost chystá Meizu Note 9. Náhoda? Nemyslíme si. S velkou pravděpodobností bychom tedy mohli tvrdit, že Meizu M923Q může být nadcházejícím Meizu Note 9.

Podle informací, které zveřejnil Huang Zhang bude Meizu Note 9 vybaveno 48MP fotoaparátem, který bude prvním 48MP senzorem u Meizu telefonů. Je velmi pravděpodobné, že tento fotoaparát, který Meizu použije, bude Samsung GM1. Kromě toho Note 9 dostane do vínku waterdrop design, což z něj také udělá takto vypadající první telefon od Meizu.

Meizu Note 9

Co se týče hlavních specifikací, tak telefon by měl být vybaven procesorem Qualcomm Snapdragon 675. Tedy 11nm SoC s architekturou Kryo 460 čtvrté generace a GPU Adreno 612. Huang Zhang také odhalil, že Meizu Note 9 získalo přes 170 000 bodů a bude vybaveno baterií o kapacitě 4000mAh.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.