Na čínských obchodem už jsme si dávno zvykli nakupovat kdeco a nejedná se jen o obvyklé podezřelé v podobě telefonů, tabletů nebo čistě doplňků k těmto hlavním kategoriím. Často zabrousíme i do méně obvyklých vod a úlovky jsou pak v mnoha případech neméně zajímavé. Jako třeba dnešní digitální teploměr a vlhkoměr (neboli krásně odborně hygrometr) z bleskových prodejů na e-shopu Tomtop.

Tento digitální teploměr a vlhkoměr se hodí do každé domácnosti a není problém ho postavit někam na stolek, pověsit na zeď nebo díky dvojici magnetů přichytit ke kovovému povrchu. Zvládne pak měření teploty a vlhkosti vzduchu a zaznamená i minimální/maximální hodnoty za posledních 24 hodin. Jednoduchým dotykem pak můžete měnit zobrazení mezi stupni Celsia a Fahrenheita, což u nás ale stejně nenajde mnoho využití. Vše je pak v poměrně velmi kompaktním plastovém těle a o napájení se postarají dvě AAA baterie.

Nejlepší na tomto kousku je bezpochyby cena, protože díky momentálně probíhajícím bleskovým prodejům na e-shopu Tomtop je digitální teploměr a hygrometr (neodolám) k mání jen za 5.99 dolaru a zásoby doslova mizí před očima. Tak si pospěšte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.