Exkluzivní crowdfunding a následný prodej rádia Xiaomi Elvis Presley Atomic Player přinesl vzpomínky na 60. léta a jeho retro design a vynikající zpracování přilákaly pozornost mnoha zákazníků. Nyní společnost vydala Xiaomi Elvis Presley Atomic Player 2 a jeho design je opět naprosto skvělý.

Přístroj je dodáván v elegantní „moon rock“ bílé barvě a jeho retro styl dává pocit 70. let. Tělo používá třívrstvý způsob lakování, který lze vidět u automobilů a dodává rádio přehrávači pocit jemnosti, přičemž na něm ale nezůstávají otisky prstů. Dále je pak vybaveno pochromovaným kovovým držadlem. Dvojitá konstrukce rukojeti pak umožňuje přenášení nebo může sloužit jako stojan.

Původní přehrávač Xiaomi Elvis Presley Atomic Player

Xiaomi Elvis Presley Player 2 má 12 přednastavených kanálů, které jsou volně přizpůsobitelné a není tak třeba k ovládání používat mobilní telefon. Xiaomi Elvis Presley 2 je také vybaven reproduktorem NdFeB o velikosti 52 mm, který by měl zaručit dobrou kvalitu zvuku.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.