Ohodnoťte článek

Pořídit si velmi slušný dron už dávno není jen záležitostí milionářů denně se koupajících v bazénu se zlaťáky, ale i průměrného dělníka ve šroubárně čtoucího ve volném čase Vergilia v originále. Ale samozřejmě není nutné hned investovat zbytečně mnoho a pro začátečníka v oboru v pohodě postačí nějaký solidní čínský létavec. Právě jeden takový pro vás dnes máme v podobě modelu SYMA X5C z bleskových prodejů e-shopu Cafago a dokonce i s extra slevovým kupónem.

SYMA X5C je dron ideální pro naučení základů létaní a obecného ovládání. I když je sice vybaven 2 Mpix HD kamerkou, tak se nejedná o FPV snímání, takže nikde neuvidíte přímo snímaný obraz. Tedy pokud neseženete některou z doplňkových nadšeneckých modifikací. V balení najdete i pořádně masivní dálkové ovládání pracující na frekvenci 2.4 GHz spolu s dalšími extra náhradními díly a bonusovým příslušenstvím. Dron sice ve vzduchu na jedno nabití nevydrží nijak extra dlouho, ale udávaných 7 minut letu postačí na prvotní vzdušné kroky.

Hlavním tahákem dronu SYMA X5C je pak samozřejmě cena, protože jde sehnat za velmi slušné peníze. K tomu jen a jen přispějí bleskové prodeje na e-shopu Cafago spolu s naším slevovým kupónem CC475C, který sníží cenu až na 37.99 euro. Platnost kupónu je do 31. ledna a na výběr máte mezi bílou a červenou variantou dronu. Takže vzhůru do oblak !

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.