Čínský výrobce Vivo poprvé představil svůj zajímavý koncept smartphonu Vivo Apex na MWC 2018 a všichni byli opravdu překvapeni. Zdá se však, že v tomto roce se společnost chystá představit ještě zajímavější design u modelu Vivo Apex 2019. Jeho představení je naplánováno na 24. ledna/januára a zatím jsme se nedočkali žádných uniklých renderů nebo fotek.

Aktuálně se ale objevily na síti Weibo rendery Vivo Apex 2019, které zveřejnil uživatel @Leaks_Viet_Nam. Tyto obrázky se objevily krátce poté, co Vivo provedlo test s lidmi a nechali je ošahat si design Vivo Apex 2019 s rukama v černé krabici, takže jej nemohli vidět. Tento test proběhl o uplynulém víkendu v ulicích čínských měst.

Vivo Apex 2019

Potvrdily se tak spekulace, že Vivo Apex 2019 nebude mít žádná tlačítka, dokonce ani jack pro sluchátka. Také, jak to popsali účastníci testu, tvar telefonu jim připomínal hladce zaoblené kovové mýdlo.

Uniklé rendery ukazují pravděpodobnou přední část telefonu, která je skoro bezrámečková. To vyvolává otázky, jak bude řešena přední kamera. Samozřejmě, že rendery nejsou potvrzené a není nikde zaručeno, že tento očekávaný model bude takto doopravdy vypadat. Jakmile ale budeme vědět víc, zde se to dočtete.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.