Čím víc se blížíme k oficiálnímu uvedení řady Samsung Galaxy M, úniky a pověsti kolem celé těchto telefonů se začaly zintenzivňovat a hype kolem Galaxy M10 a Galaxy M20 začíná nabírat na síle.

Na povrch se tak dostala další uniklá fotka, tentokrát v podobě zadní strany Galaxy M20. O Galaxy M20 už víme hodně detailů a nové foto je jen potvrzuje.

Galaxy M20

Fotku zveřejnil Ishan Agarwal z webu Mysmartphoneprice a můžeme na ni vidět zadní část smartphonu M20. Ta nám tak potvrdila již dříve zveřejněné spekulace, že se telefon dostane na trh s duálním zadním kamerovým kombem a zadní čtečkou otisků prstů. Kamery jsou umístěny svisle v levém horním rohu společně s LED bleskem, zatímco čtečka otisků prstů je umístěna v horní části zad telefonu.

Galaxy M20 a samozřejmě i další telefony ze série M přijdou s displejem Infinity U a na rozdíl od řad Galaxy A a S, řada M by měla mít spíše LCD panely než AMOLED a to z důvodu zachování příznivé ceny.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.