Ohodnoťte článek

Jen před pár dny prosvištěla internetem zpráva o možném oživení legendární „žiletky“ Motorola RAZR jako ohebného telefonu (psali jsme ZDE). A na těchto zprávách bude evidentně něco pravdy, protože se nám dnes dostaly do rukou obrázky z registrace patentu Motoroly u Světové organizace duševního vlastnictví. A na první pohled na nich můžeme vidět něco velmi velmi podobného právě údajně chystané Motorole RAZR 2019…

A díky obrázkům máme velmi dobrou představu o designu v podstatě celého chystaného telefonu. Samozřejmě se bude jednat o ohebný telefon, čemuž napovídají jasně viditelné panty na zadní straně, uvidíme zda budou v reálu viditelné i na bocích předního panelu. V rozloženém stavu by měl být přední displej pořádně protáhnutý s výrazným vykousnutím v horní části pro sluchátkový reproduktor a taktéž solidní bradou pro mikrofon a klasické reproduktory.

This slideshow requires JavaScript.

Na „zadní“ straně je pak vidět menší sekundární displej v horní části, takže v podstatě na stejném místě jako byl u původní Motoroly RAZR druhý CSTN displej. Díky tomuto sekundárnímu displeji pak by i v zavřeném stavu mělo být možno zobrazit zprávy, údaje o volání a obecně notifikace bez nutnosti otevření telefonu. Nad tímto sekundárním displejem se pak pravděpodobně nachází čočka fotoaparátu a ve spodní polovině „zadní“ strany pak čtečka otisků prstů.

Samozřejmě netušíme, zda se opravdu jedná o patenty právě pro Motorolu RAZR 2019, ale logickou úvahou od toho nebudeme daleko. Další otázkou pak zůstává, zda se telefon stane skutečně jen exkluzivitou amerického Verizonu, nebo zda dorazí i na globální trhy. A dále pak i kdo si ho s předpokládanou cenou minimálně 1500 dolarů vlastně pořídí….

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.