Všichni víme, že POCOPHONE F1 není softwarově úplně perfektní model (naše recenze zde), ale POCO dělá vše pro zlepšení této stránky POCO F1. Nejnovější aktualizace, která se právě začala distribuovat, je toho důkazem.

Od včerejšího dne tak POCOPHONE F1 začíná dostávat novou aktualizaci založenou na MIUI 10.2.2.0 Global Stable, která sebou přináší bezpečnostní záplaty z prosince a některé funkce, které POCO slíbilo v posledních týdnech. Tedy slow motion video v rozlišení 960 fps a zcela nový režim s nízkou úrovní osvětlení, který kombinuje 8 snímků s různou expozicí v 1. To by mělo přinést kvalitní snímky za obtížných světelných podmínek.

Na ostatní slibované funkcí si ještě budeme muset pár týdnů počkat. Aktualizace je k dispozici přes OTA a je velká 311 MB.

Za zmínku stojí, že sub značka Xiaomi Poco vrhla na trh nové barvy pro Pocophone F1. Ten je nyní k dostání v barvě, která vypadá podobně jako jedna z těch prémiových pro iPhone XR – živá a vysoce kvalitní matná žlutá barva a nově ještě barvu Matrix Black. Ty se tak připojují k existujícím Graphite Black, Steel Blue, Rosso Red, Armoured Edition.