Wltoys 12428 je RC buggyna do terénu a pokud někdo nestihl něco podobného darovat jako vánoční dárek, možná se mu bude hodit jako jeden opožděný. Model umožňuje jízdu v jakémkoliv terénu díky pohonu všech čtyř kol. Tento model je vhodný pro začátečníky, ale i pokročilé řidiče RC modelů může překvapit.

Nový produkt modelu závodních aut z dílen Wltoys 12428 v měřítku 1/12 je velmi živým model ve střední velikosti za zajímavou cenu. Disponuje pohonem všech kol, ideální výškou a ovladačem na frekvenci 2.4GHz. Auto jezdí na elektřinu a je poháněno baterií, což zajišťuje jeho tichý chod. Model je určen pro jízdu na polní, lesní cestě, posekané trávě do výšky podvozku a dalších venkovních terénů.

Wltoys 12428

Model je perfektní pro začátečníky, pokročilé, ale je i dostatečně rychlý pro zkušené závodníky, kteří budou tímto modelem mile překvapeni. Rádiový systém 2.4GHz je ovládání RC modelů nové generace se spoustou výhod oproti starším rádiovým ovladačům na nižších frekvencích. Používání RC sady na 2.4 GHz vás dostane mimo jakékoliv rušení jinými elektronickými zařízeními.

Aktuálně lze sehnat RC buggynu Wltoys 12428 za cenu 57,13 € na eshopu Cafago, ale nesmíte zapomenout použít slevový kupón ve tvaru CC5683. Model se nachází v německém skladu, takže se nemusíte obávat nepříjemností se clením a DPH.