Pamatujete na chytrou pračku Xiaomi Mijia ? Psali jsme o ní zhruba před dvěma týdny a podle zájmu čtenářů právě o tento článek jsme nebyli jediní, které tento produkt opravdu zaujal. A nejinak jsou na tom v Číně, protože se dnes dostala do prodeje druhá várka kusů a opět se po ní jen zaprášilo, konkrétně to trvalo jen 2 minuty a 41 vteřin… To je opravdu bleskový odbyt, který se v podstatě vyrovná rychlosti mizení zbrusu nových vlajkových telefonů.

A obrovský zájem o chytrou pračku evidentně nepřekvapil jen nás, ale i samotné hlavouny Xiaomi, protože se šéf ekosystému Mijia pan Li Ming nechal slyšet, že jeho tým bude pracovat v dohledné době přesčas, aby zvládl poptávku uspokojit. Takže někdy v únoru by prý měly být sklady Xiaomi opět naplněny chytrými pračkami a snad vydrží v příštích prodejích o pár minut déle. Bohužel však stále ještě nepadlo ani slovo o případné mezinárodní dostupnosti, což je něco po čemž určitě naši čtenáři také hladoví.

Chytrá pračka Xiaomi Mijia totiž disponuje třídou A+, naplníte ji až 10 kg prádla, umí simulovat ruční praní nebo máchání, dohromady máte na výběr 21 pracích módů pro všechny příležitosti. Ani sušička se nechce nechat zahanbit a díky speciálního horkovzdušnému systému a konstantní kontrole teploty vytáhnete prádlo skoro jako vyžehlené. Tedy údajně, reklamní virtuální papír snese všechno, znáte to. I tak se ale bez debat jedná o parádní produkt a držíme všechny palce v redakci, aby se třeba někdy vydal na cestu z Číny.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.