Už tak trochu tušíme, že nově oddělené Redmi od Xiaomi by mohlo v nadcházejících dnech oznámit novou varianta Redmi Note 7 – Redmi Note 7 Pro. A přestože ještě nemáme potvrzené datum, kdy se jej dočkáme, již se dostaly ven uniklé specifikace, které pokryjí všechny hlavní oblasti tohoto telefonu. Samozřejmě za předpokladu, že tyto jsou již finální a přesné.

Únik, který byl sdílen uživatelem čínské sociální sítě Weibo, tvrdí, že Redmi Note 7 Pro bude jedním z prvních telefonů vybavených procesorem Snapdragon 675. K tomu bude navíc vybaven fotoaparátem Sony IMX586 48MP namísto původního Samsung ISOCELL GM1 senzoru, kterým je vybaven standardní Redmi Note 7.

Chipset Snapdragon 675 je údajně mnohem výkonnější než Snapdragon 710, ale má slabší GPU, ISP a je vyroben 11nm procesem, aby se SoC udržel v přijatelném cenovém rozpětí.

Kromě klíčových specifikací, zdroj také tvrdí, že Redmi Note 7 Pro přijde s cenou, která se bude pohybovat od 1.399 jüanů do 1.499 jüanů, což znamená 207 – 222 dolarů (cena je samozřejmě pro čínský trh). Samozřejmě, že tyto informace ještě nebyly potvrzeny, ale již se šíří spekulace, že telefon bude představen již příští měsíc. tedy v únoru/februári.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.