Před několika dny čínský gigant Xiaomi představil svůj nový smartphone – Redmi Note 7. Společnost zdůraznila odolnost a výdrž tohoto smartphonu, přičemž tvrdili, že Corning Gorilla Glass 5 použité na tomto telefonu nepoškodí ani pád.

Už byla k vidění různá videa ukazující výdrž Gorilla Glass 5, které se dostalo na obě strany Redmi Note. Nyní se objevilo nové video, které ukazuje, jak je na Redmi Note 7 prováděn test elektrickou vrtačkou. Po vyvrtání na plochu displeje však nebylo na obrazovce vidět žádné fyzické poškození.

První oficiální prodej RN7 se uskutečnil předevčírem a několik set tisíc kusů bylo vyprodáno za méně než devět minut. Generální ředitel společnosti Redmi Lu Weibing vyjádřil spokojenost s prodeji tohoto smartphonu a uvedl, že telefon vyhrál první bitvu.

A abychom si lehce prosvištěli specifikace pro zapomnětlivé – telefon je vybaven zadním AI kamerovým kombem 48 MP + 5 MP. Dále má Redmi Note 7 6,3-palcový displej s rozlišením 2340 × 1080 a pohání jej procesor Qualcomm Snapdragon 660. Pro selfíčka je zde pak má 13MP přední kamera, zatímco o výdrž se stará slušná baterie o kapacitě 4000 mAh.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.