Ohodnoťte článek

Společnost Vivo patří k těm výrobcům telefonů, kteří se skutečně nebojí inovací. Loňský rok se jim v tomto směru dařilo a i letos nám chystají telefon, který má označení Vivo Waterdrop a tipaři o něm tvrdí, že bude mít natolik unikátní design, že změní naše dosavadní vnímání chytrých telefonů.

Očekávalo se, že přístroj bude, podobně jako loni Vivo Apex, uveden na veletrhu MWC 2019. To by se však mohlo změnit, protože Vivo na čínské síti sdílelo teaser, na kterém je vyobrazena velká kapka vody a datum 24. ledna/januára. Tomu, že by mohl být představen právě Waterdrop napovídá i text: „Jaká je budoucnost mobilních telefonů?“.

Společnost však zatím pečlivě tají informace o parametrech chystaného Vivo Waterdrop, takže musíme vycházet jen z toho, co na síti naznačují někteří tipaři. Telefon bude zřejmě vyroben ze skla a kovu. Bude výrazně oblý a údajně by neměl mít žádná fyzická tlačítka a porty.

Někteří tipaři se domnívají, že nový telefon bude druhou generací Vivo Apex a že zatím půjde jen o prototyp, stejně jako loni v případě Apexu. Očekávají také, že bude osazen procesorem Snapdragon 855 s 10 GB RAM a 512 GB interního úložiště. Je ovšem možné, že Vivo ještě před představovačkou odhalí alespoň některé ze specifikací.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.