První telefon značky Redmi, Redmi Note 7, byl oficiálně představen před pár dny a včera vypuklo první kolo prodejů. Asi není třeba dodávat, že vyprodáno bylo velmi rychle, a to během necelých devíti minut. Výrobce sice tvrdil, že je naskladněno dostatečné množství telefonů, ovšem předběžné objednávky byly zastaveny už po dvou dnech.

Kolik kusů se tedy Redmi Note 7 prodalo? Přesný počet není znám, ale odhaduje se, že šlo minimálně o 100 tisíc přístrojů. Lu Weibing, vice prezident Xiaomi Group a CEO Redmi, dokonce tvrdí, že značka Redmi vyhrála svou první velkou bitvu a telefon bude solidním konkurentem.

S výsledky prvního kola prodejů je velmi spokojen a zájem o telefon překonal veškerá jeho očekávání. Samozřejmě jej mrzí, že se nedostalo na všechny, kteří si chtěli Redmi Note 7 pořídit a proto připravují druhé kolo prodejů, které je naplánováno na 18. ledna/januára. Ceny budou stejné jako v prvním kole. Verze se 3 GB RAM a 32 GB interní paměti bude prodávána za 999 jüanů (147 dolarů), za verzi s 4 GB/64 GB zaplatíte 1199 jüanů (176 dolarů) a varianta s 6 GB/64 GB přijde na 1399 jüanů (206 dolarů).

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.