Portál Ebay obvykle není místem, které používáte na hledání nějakých levných čínských gadgetů, ale možná občas není od věci na něj zabrousit. Dnes se podíváme na sluchátka Huawei Honor AM115, která jsou cenově dobře dostupná a jeden smartphone od UMIDIGI, konkrétně model A3 Pro.

A první se podíváme na sluchátka Huawei Honor AM115, které disponují ergonomickým designem a hodí se do jakéhokoli tvaru uší a kromě toho jsou také lehké.

Tato sluchátka přinášejí kvalitní zvuk díky systému více otvorů, což zajišťuje věrnost podání. U AM115 najdete tlačítka pro nastavení hlasitosti a středové tlačítko pro přijímání a odmítání hovorů, přehrávání nebo pozastavení hudby a přesun na další píseň.

Specifikace:

  • Model: Huawei Honor AM115
  • Barva: Bílá
  • Délka kabelu: 1,2m
  • Váha: cca 15g

Aktuálně můžete tato sluchátka Huawei Honor AM115 získat za 5,79 € na Ebay.

Dále zde máme UMIDIGI A3 Pro, což vypadá jako klon iPhone za méně než 1/10 ceny. Nedávno představený model UMIDIGI A3 Pro přišel s 5,5-palcovým displejem, procesorem MediaTek 6739 spárovaným s 3 GB RAM a 32 GB interní paměti, která je dále rozšiřitelná.

Na zadní straně telefonu najdete duální kamerové kombo v kombinaci 12MP + 5MP s dvojitým LED bleskem, zatímco na přední straně je 8MP selfie kamerka s clonou f/2.0.

A konečně, smartphone je vybaven baterií o kapacitě 3300mAh, běží na něm Android 8.0 Oreo a nechybí podpora LTE.

UMIDIGI A3 Pro můžete sehnat na Ebay za 102,99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.