Chytré hodinky se ukázaly být dobrým doplňkem smartphonů a jejich popularita stále nekončí. Na to sází výrobce Kospet, který v poslední době sází na trh jedny hodinky za druhýma. Jejich posledním modelem je Kospet Brave, které vypadají docela zajímavě a hlavně se dají pořídit za zajímavou cenu.

KOSPET Brave přichází s 1.3-palcovým AMOLED displejem, pohání je procesor MTK6737, který dále doplňuje 2 GB RAM a 16 GB interní paměti. Dále se hodinky pyšní IP68 certifikací a lehkými materiály, ze kterých je vyrobeno tělo hodinek. Tím, že disponují slotem pro SIM kartu, jedná se v podstatě o samostatný telefon na vašem zápěstí, ale samozřejmě je můžete spárovat i vašim smartphonem.

KOSPET Brave

KOSPET Brave můžete aktuálně získat za pouhých 59,99 dolarů při použití kupónu GBMPKBrave. Tato akce platí od 14. ledna/januára do 18. ledna/januára 2019. Taktéž vezměte na vědomí, že za tuto cenu je každý den k dipozici pouze 5 prvních kusů denně. Pokud to ale nestihnete, nemusíte se bát, jelikož i cena 99,99 dolarů, za kterou jdou tyto hodinky sehnat, je stále konkurenceschopná.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.