Po několika měsících spekulací, zvěstí a úniků informací, společnost Samsung konečně oznámila, že 20. února zahájí svou velkou akci Galaxy v San Francisku. Na ní se očekává, že představen Galaxy S10. Před zahájením akce Samsung začal troubit do světa svou podporu pro nadcházející zařízení a v této chvíli korejská firma vypustila jemný náznak, který by mohl indikovat, že kromě S10 se dočkáme i skládacího telefonu od této značky.

Náznak je obsažen ve venkovní reklamě, kterou firma má v Paříži. Reklama, kterou je možno vidět na jednom z hlavních náměstí v Paříži – Place de la Concorde, naznačuje, že Galaxy skládací telefon by mohl být spuštěn společně s Galaxy S10. Reklama je v korejštině s minimalistickým a černobílým písmem říká „rozevření budoucnosti“ a „20. února“.

Slogan v angličtině zní „unfolding the future“ a mohl by to být způsob, jakým Samsung chce naznačit, že tohoto dlouho očekávaného telefonu dočkáme. Zatím není jasné, zda Samsung pojmenuje skládací telefon Samsung Galaxy X, Galaxy Flex nebo Galaxy F. Seznam specifikací tohoto smartphonu je zatím zahalen tajemstvím, ale zatím se zdá, že bude vybaven dvojitým displejem, trojitou zadní kameru, pamětí RAM 12 GB a procesorem Snapdragon 855.