Že se letos dočkáme OnePlus 7 je víc než jasné. Na svět by mohl přijít v květnu/máji nebo začátkem června/júna. Proslýchá se, že by mohl mít podporu 5G sítí a k vidění bylo i pár renderovaných obrázků, podle kterých by měl telefon mít i kruhový výřez v displeji.

Teď tu však máme reálnou fotku, na které je OnePlus 6T a vedle něj údajně OnePlus 7. Už na první pohled je jasné, že chystaný telefon nemá ani kruhový ani kapkovitý výřez a že displej má téměř nulové rámečky. Opticky to působí, že obrazovka je větší než u OnePlus 6T, ale nemusí to být nutně pravda.

Absence výřezu by mohla naznačit, že telefon bude mít vyskakovací přední kameru, ale ani to nelze podle snímku jednoznačně potvrdit. Musíme také počítat s tím, že může jít jen o práci ve Photoshopu a údajný OnePlus 7 může být jakýkoli jiný přístroj. Takže raději počkejme na poněkud věrohodnější zdroje, které snad brzo pustí nějaké bližší informace.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.