Společnost Oppo chystá nový telefon, o kterém se spekuluje, že by mohl podporovat bezdrátové nabíjení. Bližší informace známy nejsou, ale na Geekbench je k vidění výpis testovaného přístroje s kódovým označením Oppo Poseidon, který by měl mít procesor Snapdragon 855 a dost možná i zmiňované bezdrátové nabíjení.

Výkonnostní skóre jednoznačně ukazuje, že jde o vlajkovou loď. V single-core testu nasbíral Oppo Poseidon 3810 bodů a ve více jádrovém testu 10963 body. Operačním systémem bude Android Pie. Kapacita paměti RAM však ve výpisu uvedena není.

A jaký by mohl být obchodní název telefonu? I to je zatím zahaleno tajemstvím. Někteří z tipařů si myslí, že by to měl být Oppo R19, jiní zas vsázejí na Oppo Find X2. A ti největší optimisté se dokonce domnívají, že nový Oppo telefon bude uveden už na veletrhu MWC 2019. Pokud je tento tip správný, měli bychom se v dohledné době dočkat bližších informací o parametrech a případně i nějakých fotek, nebo aspoň renderů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.