Pokud potřebujete malou QWERTY klávesnici, dálkové ovládání k televizi, setoboxu, notebooku a třeba i k přehrávači a nechcete pořizovat několik různých zařízení, mohl by se vám hodit univerzální ovladač Wechip W1, který navíc poslouží i jako Air Mouse. Ten je nyní v nabídce e-shopu Tomtop jen za 12,99 dolarů.

Instalace ovladače je velmi snadná, stačí pouze do zařízení, které chceme ovládat připojit USB přijímač, který bude následně komunikovat s ovladačem. Na druhé straně ovladače je malá klávesnice pro pohodlné psaní textů například při vyhledávání.

Určitě jednou z dalších výhod je i Air Mouse, kdy prostým namířením ovladače na obrazovku začne fungovat kurzor a pohybem dolů nebo nahoru posunujete obrazovku. Dosah Wechip W1 je zhruba 10 metrů a je kompatibilní se systémy Android, Windows a Linux. Baterie má kapacitu 300 mAh a lze ji dobít skrze microUSB konektor.

Pokud vás univerzální ovladač Wechip W1 zaujal a chtěli byste zjistit jak přesně funguje, můžete se podívat na video výše a pořídit si jej na stránkách Tomtop, kde je momentálně nabízen s téměř 50% slevou za sympatických 12,99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.