Loňský rok byl pro společnost Vivo poměrně zajímavý. Podařilo se jí totiž uvést několik svým způsobem unikátních telefonů jako je například Vivo X20 Plus UD, který se stal prvním přístrojem se snímačem otisků prstů v displeji. Nesmíme zapomenout ani na Vivo Nex s výsuvným modulem fotoaparátu. Zdá se, že Vivo připravuje i pro letošek inovativní telefon, který má zatím jen označení The Waterdrop.

Aspoň takovou informaci zavěsil na svém twitterovém účtu tipař Ice Universe a přidal i snímek, který odhaluje netradiční design telefonu. Vzhled přístroje je údajně inspirován kosmickým detektorem z knihy “The Three-Body Problem”, u nás známé pod názvem „Problém tří těles“.

Podle obrázku bude mít chystaný telefon velmi oblé a hladké tělo z kovu a skla a podle tipaře by měl změnit to, jak jsme chytré telefony až dosud vnímali. Ice Universe sice nepřidal žádné info o možných parametrech, ale už se vesele spekuluje o tom, že je docela možné, že The Waterdrop nebude mít žádná fyzická tlačítka a dost možná ani žádné porty.

Společnost Vivo zatím nepotvrdila, že na takovém přístroji pracuje, ale vzhledem k tomu, že loni na MWC představila prototyp Vivo Apex také bez předchozího varování, mohli bychom se třeba i na letošním MWC dočkat překvapení.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.