Produkty Xiaomi jsme si už dávno zvykli vybavovat i své domácnosti, protože do řady MIJIA spadá i celá řada velice zajímavých chytrých produktů. Ale Xiaomi fušují i do osvětlení a lampy/lustry/světla řady Yeelight patří také k těm nejpovedenějším podobným kouskům na trhu. A dnes pro vás máme bleskové prodeje na model Yeeilight JIAOYUE 480 v na e-shopu Gearbest, navíc hezky pohodlně, rychle a bez doplatků z českého skladu.

Xiaomi Yeeilight JIAOYUE 480 stropní chytrou lampou se spoustou funkcí a vychytávek. Pro začátek potěší extrémně jednoduchá instalace, kterou byste měli zvládnout do 5 minut a potom nastane čas obdivovat nastavitelnou teplotu barev od 2700K do 6000K, maximální světelný tok až 2200 lumenů, speciální noční mód „měsíčního světla“ jen s 1,5 lumeny, proti-prachovou certifikaci IP50, podporu ovládání světel pomocí aplikace MIJIA nebo podporu systémů chytré domácnosti jako je Amazon Alexa nebo Google Home. V balení je navíc jako bonus i Bluetooth dálkové ovládání.

V bleskových prodejích na e-shopu Gearbest najdeme stropní chytrou lampu Xiaomi Yeelight JIAOYUE 480 jen za 88.99 dolarů s dopravou zdarma a jak již bylo řečeno, tak se jedná o kratičkou a rychlou cestu přímo z českého skladu tohoto čínského obchodu (Fast-23). A určitě neublíží se mrknout na kompletní nabídku tohoto skladu, protože se tam dají najít velice zajímavé kusy.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.