Nokia 6.2 vypadá, že je připravena na uvolnění během následujících pár týdnu a bude se vyznačovat vykrojeným displejem, společně s procesorem Qualcomm Snapdragon 632.

Prvotní model série Nokia 6 byl představen v roce 2017 a jeho náhrada přišla po roce a kousek s aktuálním modelem Nokia 6.1. Nyní, podle toho co bylo napsáno na Twitter účtu @LeaksNokia, by nový model mohl být připraven vtrhnout na trh.

Očekává se, že přijde s názvem Nokia 6.2 (případně nepravděpodobným Nokia 62019) a telefon bude disponovat 6,2-palcovým displejem s viditelným výřezem na přední kameru. Dá se předpokládat, že panel bude stejný, jako u očekávaného modelu Nokia 8.1 Plus.

Nokia 6.2

Pod kapotou pak bude tikat SoC Qualcomm Snapdragon 632, který dále doplní 4 GB nebo 6 GB RAM. Zatím není potvrzená velikost interní paměti, ale dá se očekávat, že bude 64 GB. Telefon také bude mít duální 16MP zadní kamerové kombo produkované ve spolupráci s Zeiss a OZO audio.

Podle výše uvedeného zdroje se Nokia 6.2 se dostane na trh někdy mezi koncem ledna/januára a začátkem února/februára. Vezměte však na vědomí, že tento termín se týká pouze Číny, do Evropy a Spojených států se telefon dostane později.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.