Ohodnoťte článek

Miniaturizace techniky opravdu postupuje mílovými kroky, protože dnes není problém za pár peněz pořídit velmi dobře vybavenou kamerku s FullHD rozlišením, která se vám bez velkého přehánění vejde na bříško prstu. Že něčemu takovému moc nevěříte ? Tak to nastal čas vám představit miniaturní kamerku SQ11, která tohle všechno zvládne a navíc si ji momentálně můžete pořídit ještě levněji v bleskových prodejích na e-shopu Tomtop.

Mini kamerka SQ11 je opravdu titěrná a je vám to jasné už při prvním pohledu na obrázek níže. Navzdory rozměrům toho však nabízí opravdu hodně, jako je třeba záznam ve FullHD rozlišení, funkci nočního vidění, detekci pohybu, vestavěný mikrofon, 200 mAh kapacitu baterie, která zvládne až 100 minut záznamu na jedno nabití a jiné. To vše jen s pouhými 20 g váhy, takže je její použití opravdu univerzální, ať už se rozhodnete ji využit v jakékoli funkci.

A protože je SQ11 v dnešních dnech v akci na e-shopu Tomtop v bleskových prodejích jen za 7.89 dolarů, tak nemusíte sáhnout do kapsy ani příliš hluboko. Kusová zásoba je však poměrně omezená, takže se dá doporučit rychlejší reakce. Nebudou, nebudou…

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.