Dnešní slevové tornádo na domácí vysavače ještě zdaleka nekončí, protože pro vás máme ještě jeden robo-kousek, tentokráte ze skladů e-shopu Gearbest. Jedná se o model 360 S6 a mohlo by se tak jednat o levnější variantu k oblíbeným modelům Roborock od Xiaomi v podstatě se stejnými funkcemi. Navíc ještě v bleskových prodejích, takže cena nám ještě o něco spadla.

Robotický vysavač 360 S6 je vybaven silným 1800Pa sáním a také plnou sestavou senzorů a čidel včetně LDS a SLAM algoritmů pro vyhýbání se překážkám, schodům a jiným pastem na roboty. Vysavač je vybaven prachový HEPA filtrem H11 a zvládne i automatické dobíjení na základně, na jedno nabití 3200 mAh baterie by měl vydržet v provozu až dvě hodiny. Samozřejmostí je kromě vysávání i vytření podlahy, takže zastane opravdu celou škálu domácích činností.

Momentálně je robot 360 S6 k mání v bleskových prodejích na e-shopu Gearbest, ale my pro vás máme ještě jednu speciální nabídku díky slevovému kupónu 360S6PL. Ten srazí cenu až na 299.99 dolarů a navíc je 100 kousků k sehnání z polského skladu (Fast-08), takže to pro našince znamená finální cenu bez daní a celních poplatků. A to se vyplatí !

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.