My se těch slev prostě nezbavíme…Jen jsme se horko těžko otřepali z vánočních akcí a povánočních výprodejů, tak už nám pomalu klepou na dveře novoroční slevy. A protože už i v Číně s překvapením zjistili, že naše peněženky nejsou nafukovací, tak pro nás na začátek ledna připravili i poměrně solidní cenové škrty. A na e-shopu Geekmaxi najdete s až 20 % slevami i některé zajímavé kousky. A my k nim navrch, aby se neřeklo ještě přihodíme nějaké ty slevové kupóny !

A protože se ještě někteří nevzpamatovali z novoročních oslav a doma to často vypadá jako po výbuchu několika ručních granátů, tak pro vás dnes máme něco málo pomocníků do domácnosti. Robotické vysavače řady Roborock od Xiaomi jsou zárukou kvality a poslední generace Roborock S55 toho zvládne opravdu hodně. Vysaje, vytře, vyhne se překážkám a zvládne i nastavení přesného čištění konkrétních oblastí. A může být váš z německého skladu (takže bez daní a poplatků) jen za 369.99 euro s kupónem 2KDZ1DYG platným do konce ledna.

Někteří konzervativci však robotickým vysavačům nevěří a raději se spolehnou na vlastní ruce a práci. Těm je pak určen šikovný ruční vysavač Xiaomi Lexy JIMMY JV51 s pouhými 1,46 kg váhy, digitálním motorem s 10.000 otáčkami nebo 115W sáním. V balení navíc dostanete i tři další nástavce na roztoče, multifunkční nástavec na prach a jeden na špatně dostupná místa. Baterie vydrží až 45 minut vysávací akce, takže si užijete až nad hlavu. A s kupónem M7VR5VRV je k mání jen za 169.99 euro platným do konce ledna, samozřejmě opět z německého skladu.

A když už se budete radovat ze dvou nových vysavačů, tak si neodpustím upozornit ani na další stálici ve slevě a tou není nic jiného než nejlevnější telefon se Snapdragonem 845. Ano jedná se samozřejmě o další kousek od Xiaomi, konkrétně Pocophone F1. A jeho 6GB+128GB variantu v černé barvě si můžete na Geekmaxi zakoupit jen za 319 euro, jak jinak než z německého skladu.

 

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.