S retro konzolemi se v poslední době roztrhl pytel a my už jsme vám v minulých týdnech a měsících nabídli několik nabídek na čínskou verzi klasické konzole NES od Nintenda. Dnes máme další takovou na verzi s dvoutlačítkovým ovladačem, který tak opravdu maximálně odpovídá původnímu z konce 80.let. K televizi ji pak připojíte klasickým AV kabelem, takže ani zde se žádná modernizace na HDMI nekoná.

Ono se toho prostě nezměnilo moc a jedná se opět o klon 8-bitového Nintenda NES s pětistovkou vestavěných her včetně samozřejmě těch největších hitů jako jsou Mario, Contra, Robocop nebo Zelda. Takže ideální kousek pro studené zimní večery a nostalgické poplakávání nad současnou neradostnou situací v herním průmyslu, kde se vytrácí krystalická čistá hratelnost na úkor nablýskané prezentace. Navíc za cenu jednoho slušného oběda…

Dnešní dvoutlačítková verze retro NES konzole je totiž opravdu za hubičku a díky našemu slevovému kupónu CYM1605 ji pořídíte jen za 13.79€ na stránkách e-shopu Cafago. Nabídka platí až do konce ledna, takže pokud máte po vánocích v peněžence vymeteno, ale stejně si přejete vlastnit herní konzoli, tak proč si neudělat malou retro radost.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.