Telefon Oppo R17 Pro, který se na trh dostal v druhé polovině loňského roku dostává svou speciální edici King of Glory. Žádné rozdíly v rámci parametrů se nekonají, změna nastává jen v barevnosti přístroje. Ta je korálově zelená a na zadním panelu najdeme logo hry King of Glory.

Přestože by tato edice Oppo R17 Pro měla být exkluzivní pro čínský trh, kde se bude prodávat za 4299 jüanů (630 dolarů) a bude mít jen jednu paměťovou verzi, a to 6 GB RAM a 128 GB interní paměti, možná osloví i mimo čínské fanoušky Oppo. Pojďme si tedy zrekapitulovat parametry přístroje.

AMOLED displej má úhlopříčku 6,4 palce s rozlišením 2340×1080 pixelů a je do něj integrován snímač otisků prstů. Telefon pohání procesor Snapdragon 710 a baterie má kapacitu 3700 mAh se Super VOOC nabíjením. Zadní fotoaparát je trojitý se snímači 12 MPix, 20 MPix a TOF senzorem. Přední kamera je 25 MPix s podporou AI. Operačním systémem je Android 8.1 s nadstavbou ColorOS 5.2.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.