Když uvažujeme o koupi nového telefonu, bereme v potaz nejen cenu, ale i další aspekty, které naše rozhodnutí ovlivní. U Vernee X by to mohla být například velká kapacita baterie a s tím spojená i výdrž telefonu.

Ty, kteří u svého telefonu očekávají dlouhou výdrž, by mohla přitáhnout obří baterie s kapacitou 6200 mAh a podporou rychlého 9V/2A nabíjení. Ve srovnání s telefony ve stejné cenové relaci je baterie Vernee X o 35% větší.

Ovšem ani další parametry nejsou k zahození. Vernee X má velkou 6 palcovou obrazovku s FullHD rozlišením a poměrem stran 18:9. Měl by díky tomu poskytovat až o 12,9% lepší vizuální zážitek než jiné Vernee telefony. K tomu přispívá také 2.5D zakřivení. Procesor Helio P23 doplňuje 6 GB RAM a 128 GB vnitřního úložiště, což by mělo zaručit plynulý a hladký chod telefonu. Operačním systémem je Android 7.1.

Foto výbava telefonu nabízí hlavní duální fotoaparát složený z objektivů s rozlišením 16 a 5 MPix s PDAF a clonou f/2.0. Přední kamera má 13 a 5 MPix snímače a světelnost f/2.0.

Tolik ve stručnosti o parametrech Vernee X. Pokud by vás zajímalo, jak telefon funguje v běžné praxi, můžete si pročíst naši recenzi. Zakoupit jej můžete na oficiálním Vernee e-shopu pro Českou republiku. Aktuální cena je 6799 Kč.