Vánoční mužík s krycím názvem Santa (případně s falešnými pasy i na jméno Ježíšek či Děda Mráz) se občas někde ve víru akce zapomene a dárky tak doručí s pořádným zpožděním. To asi zná každý z nás, co se pokouší těsně před Vánocemi nakupovat na čínských e-shopech. Je tak lepší si počkat až do začátku ledna a nakupování vám může zpříjemnit i dnešní dávka slevových kupónů z e-shopu Gearvita. Jen podotýkám, že vše je velmi kusově omezeno a doporučuje se v případě zájmu jednat rychle.

V nabídce najdeme třeba moderní Xiaomi Mi Box S, což je skvělý TV box schopný vám naservírovat obraz ve 4K rozlišení s HDR případně DOLBY DTS zvuk a solidní hardwarové vybavené. Díky kupónu XMMiBoxS může být váš jen za €46.68 / $53. Nebo možná toužíte po novém telefonu, třeba v podobě Xiaomi Redmi Note 5 ve zlaté nebo modré barvě s kupónem RedmiN5 jen za €153.24 / $174. Případně se pak může hodit bezdrátová nabíječka Xiaomi Qi Wireless 10W charger, která je s kupónem QiFC10W k mání jen za €8.45 / $9.59.

A zapomenout nemůžeme ani na nějaké ty chytré hodinky, bez nich by žádná nabídka nebyla zcela kompletní. Takže co takhle Huami Amazfit Bip v černé verzi jen za €44.92 / $51 s kupónem NYBip ? Nebo pokud chcete nosit na zápěstí jen to nejnovější, tak se raději asi přikloníte k modelu Huami Amazfit Verge, který vás s kupónem Verge01 přijde jen na lidových €103.92 / $118.

Aby to ostatním značkám nebylo líto, tak dominanci ekosystému Xiaomi narušíme pro dobrou míru s dvojicí produktů Lenovo. Prvním je telefon Lenovo K5 Pro v globální verzi se Snapdragonem 636, 5,99-palcovým 18:9 displejem a 4GB+64GB paměti jen za €119.77 / $135.99 s kupónem K5Pro64. A k takovému telefonu se určitě budou hodit i bezdrátová sluchátka Lenovo Air TWS Bluetooth earphones jen za €30.82 / $34.99 pomocí slevového kupónu AirTWS.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.