Xiaomi je připravena uvést svůj nový Redmi telefon už za pár dnů a jak víme, řada Redmi je nyní už samostatnou značkou. O chystaném telefonu se zatím jen spekuluje, zda půjde o Redmi Pro 2, nebo o Redmi 7 a nejsou známy ani jeho parametry, kromě rozlišení fotoaparátu, které by mělo být 48 MPix. Ovšem na Geekbench je k vidění výpis, který poukazuje na telefon Redmi Note 7.

Co dále lze z výpisu Geekbench vyčíst? Přístroj byl testován s procesorem Snapdragon 660, který najdeme například i v Xiaomi Mi A2, Mi Note 3 a Mi 8 Lite. Doplňuje jej 6 GB RAM a operačním systémem je Android Pie.

V rámci single-core testu nasbíral Redmi Note 7 1462 body a ve více jádrovém testu dosáhl na 4556 bodů. Další info o parametrech k mání zatím není, ale použití čipsetu Sanapdragon 660 by mohlo naznačit, že telefon bude upgradovaným nástupcem modelu Redmi Note 6 Pro, který je osazen Sanapdragonem 636. Vzhledem k nedostatku informací o Redmi Note 7 je docela možné, že nebude tím přístrojem, který bude představen 10. ledna/januára.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.