Telefon Pocophone F1, který vydala Xiaomi v loňském roce, si během krátkého času získal velkou popularitu a prodává se velmi dobře. Jde totiž o přístroj s prémiovými parametry a poměrně nízkou cenou.

Mohlo by se zdát, že to největší halo kolem telefonu pomalu utichá, takže je na místě znovu trochu rozvířit vlny. A Xiaomi ví jak na to. Pocophone F1 dostává dvě nové barvy zadního krytu.

Jde o barvy Matte Yellow a Matrix Black, které doplní stávající barevné varianty Graphite Black, Steel Blue, Rosso Red a Armoured Edition. Kryty v nových barvách jsou v prodeji na indickém Mi.com a Flipkartu a přijdou na 299 indických rupií, což je zhruba 4,30 dolaru.

Kromě toho se na Xiaomi fóru objevila informace, že společnost stále pracuje přidání podpory Widevine L1 pro streamování placeného obsahu v HD, takže je velmi pravděpodobné, žese  Pocophone F1 vbrzku dočká další aktualizace. Původně Xiaomi slibovala, že tato aktualizace by měla dorazit do konce roku 2018.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.