První globální předprodeje modelu Oukitel U23 odstartovaly už před hezkými pár týdny, ale jednalo se jen o verzi, která se oficiálně nesměla dodávat do zemí EU, pravděpodobně z důvodu chybějících certifikací. Ale v Oukitelu samozřejmě nerezignovali a teď se otvírá možnost si telefon pořídit i nám Evropanům. Navíc se sympatickou slevou v bleskových prodejích.

Oukitel U23 je vybaven velkým 6,18-palcovým displejem s nezbytným vykousnutím a FullHD+ rozlišením 2246 x 1080 pixelů a full view designem. Ani zadní kryt se nechce nechat zahanbit a vypadá skvěle s odstíny modré díky speciální technologii nano IMT 3D vstřikování. Ostatně se můžete podívat na obrázky rozeseté kolem ať máte lepší představu jak to vše vlastně vypadá.

Ani hardwarová výbava příliš nezaostává a výkonnostně se rozhodně nemá za co stydět díky octa-core procesoru Helio P23, plným 6 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti, zadnímu duálnímu fotoaparátu s hlavním 16 Mpix senzorem Samsung S5K3P9 + 2 Mpix sekundárním, 8 Mpix selfie kamerkou Samsung S5K4H7, 3500 mAh kapacitou baterie, USB Type-C portem, 10W bezdrátovým nabíjením, dual SIM sloty, čtečkou otisků prstů na zádech, Face Unlock nebo systémem Android 8.1 Oreo.

A fešácky modrý Oukitel U23 je momentálně k sehnání ve speciálních bleskových prodejích jen za 189.99 dolarů od 7. do 20 ledna na Aliexpressu. Takže pokud se vám tento kousek zalíbil a plánujete si ho pořídit, tak je na to ideální čas.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.