Telefon Vernee V2 Pro tak trochu klame tělem. I když se jedná o odolný stroj, nepůsobí dojmem statného dřevorubce. Naopak. Jeho design se velmi blíží klasickému telefonu, který neudělá ostudu ani v rukou manažéra.

Jeho odolnost zaručuje nejen nezbytná certifikace IP68, ale také konstrukce s rámem z magnalia, což je slitina hliníku a hořčíku, která je velmi tvrdá. K tomu se přidávají i zesílené TPU rohy a podle výrobce by měl Vernee V2 Pro přežít i fungování v extrémních teplotních podmínkách od -30°C do 60°C.

5,99 palcový displej s FullHD+ rozlišením je chráněn sklem Gorilla Glass. Jako procesor byl použit osmi jádrový Helio P23 a maximálním taktem 2,5 GHz, 6 GB RAM a 64 GB interní paměti. Operačním systémem je Android 8.1 Oreo s nadstavbou VOS.

Ve foto výbavě najdeme zadní duální fotoaparát se snímači 16 MPix + 5 MPix a přední kameru tvoří dvojice 13 MPix a 5 MPix senzorů. Určitě zaujme i kapacita baterie, která dosáhla na 6200 mAh a má podporu 9V/2A rychlého nabíjení. Výrobce dokonce nezapomněl přidat i NFC, senzor tepové frekvence, snímač otisků a globální LTE.

Pokud vás parametry Vernee V2 Pro zaujaly, více se o něm můžete dozvědět na oficiálních stránkách Vernee e-shopu pro Českou republiku, kde je aktuálně nabízen za 7759 Kč.