Možná uvažujete o tom, že si pořídíte „chytrou domácnost“. Kromě nezbytných chytrých spotřebičů, ať už jsou to světla, zásuvky, čističky vzduchu a další, je dobré si pořídit i přepínač, pomocí kterého je možno spotřebiče zapínat a vypínat. Sonoff WiFi switch toto bez problémů zvládne, navíc je bezdrátový a malý, takže jej lze pohodlně umístit kamkoli.

Přepínač Sonoff se spáruje s telefonem nebo tabletem a prostřednictvím aplikace EWeLink tak můžete svou domácnost dálkové řídit odkudkoli. Systém využívá spolehlivé cloudové prostředí Amazon AWS, kam posílá skrze WiFi data a spolupracuje s asistentem Amazon Alexa a Google Home. Nechybí ani podpora až osmi plánovacích a časovacích programů.

Rozsah napětí pro přepínač je 90-250V AC a maximální příkon je 2200 W. Přepínač podporuje WiFi standard 802.11 b/g/n a je kompatibilní jak se systémem Android, tak i iOS. Další podrobnosti o Sonoff WiFi switch najdete na stránkách e-shopu Tomtop, kde jej také nyní můžete zakoupit v bleskovém prodeji jen za 5,69 dolarů.