Ohodnoťte článek

Prvních pár dní nového roku už máme za sebou a nákupní maniaky mezi námi už pomalu začínají svrbět prsty na nové elektronické hračky. Nekonečný čínský vesmír levných gadgetů vás samozřejmě nenechá na holičkách a není tak problém se znovu vrhnout na utrácení. Dnes pro vás máme dvojici zajímavých produktů přímo z Ebay, takže nakupování je opravdu jednoduché se vším všudy.

Prvním kouskem je mobilní telefon Motorola Moto Z2 Play, který může nabídnout 5,5-palcový AMOLED displej s FullHD rozlišením, procesor Snapdragon 626, 4 GB RAM, 64 GB vnitřní paměti, 12 Mpix + 5 Mpix duální zadní fotoaparát, 5 Mpix selfie kamerka, tenoučké 5,99 mm kovové tělo, 3000 mAh kapacitu baterie, hybridní dual SIM slot, čtečku otisků prstů, NFC čip, systém Android 7.1.1 a samozřejmě i podporu široké řady externích doplňků MotoMods. A telefon může být váš jen za 161.99 euro.

Dalším jsou pak lehoučké bezdrátové Bluetooth TWS sluchátka QCY a každá „pecka“ váží pouhých 4,6 g. A i když jde opravdu i rozměrově o maličká sluchátka, tak určitě neošidí ani audio zážitek díky SBC+AAA profesionálnímu kodeku a stabilnímu modernímu připojení díky Bluetooth 5.0. Díky dvojici vestavěných mikrofonů není problém vše samozřejmě použít i jako headset. Každé sluchátka má také 43 mAh kapacitu baterie, což by mělo vydržet kolem 4-5 hodin přehrávání hudby. Jako bonus navíc dostanete i šikovný nabíjecí box s 380 mAh baterií. Celé balení vás pak přijde jen na 19.39 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.