Ohodnoťte článek

Společnost Xiaomi včera avizovala, že dnes oznámí něco speciálního. A tak se i stalo, ovšem z teaseru jsou jisté jen dvě věci. Za prvé datum 10. ledna/januára, kdy se ve 14 hodin uskuteční představení nového zařízení. Za druhé, že půjde o Redmi telefon a ten bude mít 48 MPix fotoaparát.

Nic více a nic méně se z plakátku vyčíst nedá, takže se nám otevírá prostor pro spekulace, o který telefon by mohlo jít. Ve hře jsou totiž dva adepti. Mohlo by jít buď o Xiaomi Redmi 7 Pro, nebo o Xiaomi Redmi Pro 2. V obou případech se ví, že na nich společnost pracuje a u obou přístrojů se už uvažovalo, že by mohly mít 48 MPix fotoaparát.

Zvěsti o Redmi 7 Pro se poprvé objevily minulý měsíc, kdy nespecifikovaný Xiaomi telefon prošel certifikací Tenaa a 3C. Ovšem pro uvedení přístroje Redmi Pro 2 by zas mohlo nasvědčovat prohlášení pana Lin Bina, taktéž z minulého měsíce, kdy oznámil, že Xiaomi skutečně pracuje na telefonu s 48 MPix kamerou a na síti se dokonce mihlo i pár fotek a teaserů k tomuto zařízení. Který ze zmíněných telefonů nakonec Xiaomi za týden uvede? Těžko říci, ale zbývá ještě dost času na to, aby se k nám donesly nějaké podrobnější informace.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.