Někteří z nás se stále ještě nevzdali krásného snu o použitelnosti mobilního telefonu nebo malého tabletu i jako gadgetu spojeného s reálnou produktivitou práce a zejména psaním textů. Pro všechny takové snílky jsou pak požehnáním malé přenosné bezdrátové klávesnice, které tuto práci reálně umožní. A dnes pro vás máme jednu takovou z nabídky e-shopu Cagago a hned dokonce i se slevovým kupónem.

Tato ultra tenká bezdrátová klávesnice má na výšku pouhých 55 mm a navíc je díky skládacímu designu i velmi skladná a přenosná, neublíží ani pouhých 201 g váhy. Sice se tak jedná pouze o plastové ABS zpracování, ale i to by mělo být na velice solidní úrovni. Na klávesnici najdeme plnou sestavu 64 kláves a dokonce se dočkáme i touchpadu na pravé straně skládanky. Připojení je pak realizováno pomocí Bluetooth 3.0 a kompatibilita je tak zaručena pro Android/iOS/Windows bez rozdílu. A vestavěná 140 mAh baterie by měla postačovat pro pěkných pár hodin „datlení“.

A protože ve slevě se vždy hned lépe nakupuje, tak pro vás máme slevový kupón CC3353, díky kterému klesne cena této šikovné skládací Bluetooth klávesničky na e-shopu Cafago jen na 19.77 euro s dopravou zdarma. Nabídka je pak platná až do 31. ledna.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.