Čínské drony jsou momentálně velmi populárními hračkami a gadgety zejména díky extrémně dostupným cenám, ale to se většinou jedná pouze o velmi základní kousky s osekaným vybavením. Ka nalezení jsou ale v čínské produkci i opravdové vlajkové modely, které se nebojí vyzvat na souboj vedoucí třídu značek jako je určitě DJI. Právě takovým kouskem je i FIMI X8 SE, na který navíc pro vám máme slevový kupón ze zásob e-shopu Gearbest.

FIMI X8 SE je dron pocházející z ekosystému Xiaomi a díky skládací konstrukci nezabere při transportu příliš místa. Samotná výbava je však nekompromisní, dron je vybaven 12 Mpix senzorem Sony IMX378 schopným záznamu 4K videa s datovým tokem 100 Mbps, vše samozřejmě pečlivě stabilizováno díky 3-osému mechanickému gimbalu, dosah ovládání až na vzdálenost 5 km, GPS + Glonass, obří 4500 mAh baterie zvládne až fantastických 33 minut letu a spoustu dalšího. V balení je i samotná konzole dálkového ovládání s joysticky, váhou 370g a 3900 mAh baterií, kam jen jednoduše uchytíte malý tablet nebo telefon. FIMI X8 SE toho samozřejmě umí ještě mnohem více, ale to bychom popsali stohy virtuálního papíru.

A podobný high-end skvěle vybavený dron nemusí být ani mimo finanční možnosti nadšence od nás, protože díky slevovému kupónu GBFIMIX8SE je momentálně k sehnání na e-shopu Gearbest jen za 439 dolarů, což je vzhledem k výbavě opravdu parádní cena. Jedná se sice o předprodej, takže si na odeslání počkáte odhadem až do února, ale tenhle kousek opravdu stojí za hřích.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.