Mnozí výrobci chytrých telefonů se hned z kraje nového roku snaží upozornit na své chystané přístroje. Fanoušci Motoroly jsou natěšeni na letošní řadu Moto G7, která by měla spatřit světlo světa v prvních měsících roku 2019. Jak by mohl vypadat konkrétně Moto G7 ukazují nejnovější rendery.

Pár snímků telefonu se sice internetem už mihlo, ale ty nejnovější dávají poměrně ucelenější pohled na jeho design. Začněme tedy zadním panelem. Modul duálního fotoaparátu je kruhový a pod ním je uložen snímač otisků prstů s notoricky známým logem Motoroly. Na pravé hraně najdeme tlačítko pro zapnutí a vypnutí přístroje a nad ním kolébku hlasitosti.

Dolní hrana je místem pro mřížku reproduktoru, USB-C port a 3,5 mm audio jack. Rámečky kolem displeje jsou poněkud širší, v bradě vidíme nápis Motorola a nad displejem pak kapkovitý výřez. Očekává se, že v rámci řady Moto G7 bude vydáno několik verzí, jmenovitě Moto G7, G7 Plus, G7 Play a také G7 Power. G7 Play a Power by měly mít klasický horní výřez nad displejem. Měly by mít také větší obrazovku i baterii, u které se očekává kapacita 5000 mAh. Představení bychom se mohli dočkat začátkem února/februára v Brazílii.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.