Zajímá vás, které z telefonů nejlépe bodovaly v posledním měsíci loňského roku v Antutu? Těch hodně výkonných se totiž v druhé polovině roku 2018 vyrojilo poměrně dost, takže nebylo nic snazšího, než je podrobit testování a žebříček těch deseti nejlepších je na světě.

Možná trochu překvapí, že na první příčce se umístil telefon Nubia Red Magic Mars. Ten se na trhu objevil koncem listopadu/novembra a jde o druhou generaci herního přístroje Red Magic. Telefon má vysoké skóre 320464 body a s tímto hodnocením přeskočil hned několik Huawei, potažmo Honor telefonů.

Druhé místo tedy patří Huawei Mate 20, který je oproti Nubii se Snapdragonem 845 osazen procesorem Kirin 980, ale jeho skóre je o něco málo nižší, konkrétně 309130 bodů. Bronz získává novinkový Honor V20 také s procesorem Kirin 980. V Antutu dostal 305525 bodů. Na čtvrté příčce najdeme Huawei Mate 20X, následuje Huawei Mate 20 Pro a Honor Magic. A až za nimi vidíme další herní telefon Black Shark Helo.

Nějaké razantnější změny v pořadí můžeme tedy očekávat až s nástupem chystaného čipsetu Snapdragon 855, který by se měl začít komerčně využívat koncem tohoto, nebo začátkem příštího měsíce.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.