Oukitel U25 pro je zatím posledním útokem od této čínské značky na naše peněženky a ve střední třídě se určitě neztratí. A díky solidnímu vybavení a hlavně velmi příznivé ceně by se mu nakonec mohlo i povést nám nějaké ty bankovky z peněženky vytáhnout. A tvůrci dnes zveřejnili seznam 9 důvodů proč si podle nich tento telefon pořídit, tak se na ně pojďme mrknout. Samozřejmě jde o subjektivní pohled a jde o jejich dítko, takže vše berte lehce s rezervou.

Prvním důvodem je podle tvůrců kvalitní 5,5-palcový LG displej s FullHD rozlišením, klasickým poměrem stran 16:9 krytý Asahi Glass. Následuje pak slušivý Twilight design zadního panelu s přechody tmavších barev a dále pak slušná porce pamětí v podobě 4 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti, která jde ještě rozšířit až o 128 GB díky microSD kartě. Čtvrtým důvodem je pak solidní 3200 mAh kapacita baterie, takže telefon asi ten náročnější den v klidu zvládne.

Další je pak na ráně fotografické vybavení s hlavním 13 Mpix zadním fotoaparátem Sony IMX135 nebo 5 Mpix selfie kamerkou, vše údajně dobře optimalizované. Šestý důvod je pak poměrně vtipný s výkonem procesoru MT6750T, potom následuje přesná čtečka otisků prstů nebo čistý systém Android 8.1 Oreo. Posledním a poměrně zásadním důvodem je pak cena, protože za 99.99 dolarů si v podobné výbavě přece jen mnoho telefonů nepořídíte.

Oukitel U25 Pro byl oficiálně představen právě na Vánoce a momentálně jsou v plném běhu bleskové prodeje a předprodeje se zmíněnou cenovkou 99.99 dolarů. Telefon je v nich k mání v šedé nebo Twilight barevné verzi a výhodná nabídka potrvá až do 10.ledna, kdy se cena vyhoupne zpět na oficiálních 119.99 dolarů. Takže pokud máte o tento kousek zájem, tak se vyplatí si pospíšit.