Zimní lezavé počasí má často za následek nejen nárůst všemožných nachlazení, ale často i bolavé svaly zad nebo krční páteře, což se samozřejmě jen násobí nekonečným sezením před počítačovou obrazovkou. Ano, drtivá většina z nás si podobnými kratochvílemi zadělává na opravdové problémy a pod dlouhém dni snad každý touží po pořádně silné masáži. A proč si takovou masáž nedopřát i doma díky vymoženostem čínské techniky, navíc když se dá podobné zařízení momentálně sehnat i ve slevové akci v bleskových prodejích na e-shopu Gearbest.

Zmíněný masážní přístroj je podkovovitého tvaru a je určen zejména pro pořádné promasírování krčních svalů. Zvládne to pomocí několika specializovaných masážních módů a své si tak najde opravdu každý. Celé zařízení je poháněno pomocí dvou AAA baterií a v balení najdeme i dva kusy šikovných masážních náplastí pro další bolavá místa. Celý masážní strojek váží půl kila a hodí se tak i pro ty mezi námi, co se nemohou pochlubit masivní tělesnou konstitucí. Takže proč nevyzkoušet i něco pro zdraví a pohodlí.

V nabídce bleskových prodejů e-shopu Gearbest je navíc tento masážní strojek k dostání za parádní cenu pouhých 16.99 dolarů a nabídka je samozřejmě kusově omezena. Výjimečně není doprava zcela zdarma, ale těch pár centů navíc asi nikoho nezabije a navíc se i tak vejdete do dovozního limitu bez doplatku na DPH a celních poplatcích.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.