Ať už jste fanoušci malých létajících strojů, nebo jen začátečníci, kteří by si rádi nějaký ten dron pořídili, mohla by se vám hodit quadkoptéra Helifar H1. Není drahá a její ovládání je natolik jednoduché, že jej zvládnou i děti. Navíc se jedná díky skládacímu designu o jednoduše přenosný sttroj

Quadkoptéra má několik funkcí jako je například udržování výšky nebo její pozastavení ve vzduchu. Ovládání je díky přibalenému ovladači s joysticky opravdu jednoduché, takže manipulaci zvládne i úplný začátečník. Nechybí ani LED světla pro létání za špatných světelných podmínek.

Helifar H1 je vybavena kamerou, která má flexibilní úhly natáčení objektivu od 0° až do 90° pro nahrávání videa nebo focení, úhel záběru je 120°. Rychlost letu lze nastavit ve třech různých režimech.

Baterie quadkoptéry má kapacitu 1000 mAh, doba letu je díky ní zhruba 18 minut a maximální letová výška je omezena na 80 metrů. Helifar H1 jednoduše spárujete s telefonem, který pak jednoduše zacvaknete do zmíněného dálkového ovládání a získáte tak i velký displej.

A protože je čas povánočních výprodejů, tak si Helifar H1 můžete pořídit v bleskových prodejích e-shopu Gearbest za velmi lákavých 49.99 dolarů v černé nebo stříbrné variantě a samozřejmě dopravou zdarma. Takže pokud toužíte po nějakém tom levném solidním létavci pro začátečníky, tenhle rozhodně nebude špatnou volbou.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.