Výrobce chytrých nositelností, čínskou firmu No.1, asi není nutné nějak obšírněji představovat, protože ti sekají chytré hodinky a náramky opravdu jak Baťa cvičky a v jejich nabídce zákazník potřebuje mapu, kompas a GPS. Dalším do rozsáhlé sbírky chytrých hodinek pak bude model No.1 S10, který už byl oficiálně představen a do obchodů by měl dorazit za pár dní. A jako obvykle půjde o velmi dobré vybavené chytré hodinky za velmi příznivou cenu.

Hodinky No.1 S10 nabídnou stylová design s tělem hodinek z nerezové oceli, 1,3-palcový dotykový TFT displej s rozlišením 240 x 240 pixelů krytý sklem Gorilla Glass, velmi úsporný čipset NRF52832QFAA, 350 mAh kapacitu baterie slibující až dvoutýdenní výdrž na jedno nabití, rozsáhlý sportovní mód na sledování výkonů včetně krokoměru, počítadla kalorií nebo spotřeby kyslíku, senzory na monitoring krevního tlaku a srdečního tepu, voděodolnou certifikaci IP68, multifunkční aplikaci na telefon, připojení pomocí Bluetooth 4.2 a výběr mezi kovovým, koženým nebo silikonovým náramkem.

Více se o chytrých hodinkách No.1 S10 samozřejmě dozvíte na oficiálních stránkách značky a jen za pár dnů bychom se měli dočkat exkluzivních slev v prvních prodejích na e-shopu Gearbest, kde by S10 měly být k mání jen za 35.99 dolarů. A čekání si můžete zpříjemnit pomocí oficiální novoroční soutěže se značkou No.1, ve které můžete vyhrát čtyři kousky chytrých hodinek nebo nějaké ty slevové kupóny.