Chytré náramky řady Mi Band od Xiaomi si už i u nás za dobu své existenci vydobyly velmi slušné renomé, protože za velmi příznivé ceny nabízí opravdu hodně muziky. Poslední model, Xiaomi Mi Band 3, je navíc nyní nabízen na Gearbest v bleskovém prodeji za 23.59 dolarů.

Pokud jste o chytrých Xiaomi náramcích snad nikdy neslyšeli, což u našich čtenářů nepředpokládáme, a děláte si zálusk na Mi Band 3, v rychlosti proletíme jeho parametry. Design je v podstatě stejný jako u jeho předchůdce Mi Band 2. Změna přichází u zobrazovacího modulu, který je osazen 0,78 palcovým dotykovým OLED displejem.

Interaktivní displej může zobrazovat příchozí hovory, textovky, informace o počasí a samozřejmě nechybí běžné funkce jako je krokoměr, počet spálených kalorií, monitoring spánku, monitoring srdečního tepu nebo budík. Baterie má kapacitu 110 mAh a podle výrobce by měla vydržet 20 dní.

Xiaomi Mi Band 3 se k telefonu připojuje prostřednictvím úsporného Bluetooth 4.2 a je kompatibilní jak s Android 4.4 a vyšším, tak i s iOS 9.0 a vyšším. Podrobné informace naleznete na stránkách Gearbest, kde je náramek aktuálně v bleskovém prodeji s cenovkou 23,59 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.