Se slevovými prodeji na nás čínské e-shopy nezapomínají ani mezi svátky. Například na Cafago můžete v těchto dnech pořídit za dobrou cenu kovový flash disk Kodak K133, který má kapacitu 128 GB. My vám k tomu přidáme i slevový kupón, který cenu flešky ještě o něco poníží.

Kodak K133 podporuje vysokorychlostní přenos dat díky portu USB 3.0. Má jednoduchý kovový design se závěsným poutkem, takže jej lze snad připnout ke klíčům. Na flash disk můžete pohodlně uložit v podstatě cokoli, co chcete přenést a následně přehrát v jiném zařízení. Ať už jsou to vaše data, hudba, fotky a nebo videa.

Rozměry flash disku, které jsou 5,7×1,65×1 cm a jeho nízká hmotnost 26,1 gramů umožňují snadnou manipulaci a pohodlné přenášení v kapse. Rychlost čtení je 120 MB/s. Kodak K133 je kompatibilní se stolními počítači, chytrými televizemi nebo digitálními přehrávači.

Podrobnější informace o této stylové flešce naleznete na těchto stránkách, kde je Kodak K133 se 128 GB aktuálně nabízen za 19,56 euro. Při použití kupónu ve tvaru CC1128 cena spadne na 14,49 euro. Slevový kupón je platný až do konce ledna/januára 2019.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.